Jak zwiększyć szanse na trafienie szóstki?

Duże kumulacje rozpalają wyobraźnię graczy. Kiedy stawka wygranej jest naprawdę wysoka, szczęścia w lotto próbują nawet osoby, które na co dzień stronią od tego rodzaju rozrywek. Jeśli zastanawiamy się, jak zwiększyć swoje szanse na wygraną, możemy wziąć pod uwagę kilka poniższych rad. Nie są one, co prawda żadnym gwarantem dużej gotówki, ale faktem jest, iż jednak ktoś w popularnego lotka wygrywa!

Zwiększ szansę na trafienie szóstki

1.Wbrew pozorom nie należy sugerować się niskim prawdopodobieństwem wygranej. Chociaż prawdopodobieństwo wygranej to 1:13 983 816, to wiadomym jest, że pewne kombinacje liczb nigdy nie padną.
2.Jednym ze sposób jest ustalenie, jakie liczby padły w ostatnich losowaniach najczęściej. Przez ostatnie dziesięć lat, najczęściej pojawiające się liczby to 13, 42, 6, 24, 45, 18. Natomiast od początku istnienia najczęściej losowane liczby to: 24, 17, 34, 21, 27 i 29.
3.Kolejnym patentem jest wybieranie numerów, które od dawna nie zostały wylosowane. W myśl zasady cykliczności, oczekuje się że liczby te mają szansę na pojawienie się w najbliższym czasie.
4.Niektórzy kupują gotowe systemy w Internecie, jednak większość wygranych ,,szóstek “, to samodzielnie skreślone liczby.
5. Większa ilość kuponów lotto, to większe szanse na wygraną. Dobrym pomysłem jest rodzinne granie w lotto. Jeśli ktoś z członków rodziny ustrzeli upragnione miliony, możemy liczyć na część gotówki. Wspólna gra, w której gracze składają się razem na kupno losów wymaga jednak zaufania do współgrających.
Osoby, które miały szczęście i wygrały w totolotka, obstawiały numery zarówno na chybił trafił, jak i same typowały liczby. Niektórzy od wielu losowań kreślą te same liczby, inni zaś zmieniają je i modyfikują, według liczb pojawiających się w dacie lub za sprawą intuicji. Często świeżo upieczeni multimilionerzy są zaskoczeni wygraną, bowiem nie traktują gry, jako sprawy życia i śmierci, ale jako element dobrej zabawy, niepozbawiony dreszczyka emocji.
Takie podejście wydaje się być najbardziej rozsądne i zazwyczaj działa, co widać po szczęśliwcach, którym przytrafił się ów niesamowity łut szczęścia w postaci wygranej pierwszego stopnia.