Biała, elegancka koszula. Jak dobrać odpowiednią bieliznę, pod białą, prześwitującą koszulę

Elegancki strój, znajduje się w każdej, kobiecej szafie. Najczęściej to piękna, podkreślająca talię suknia, a do niej gustowne dodatki, na przykład biżuteria, broszka czy apaszka. Choć strój ten, pasuje niemal na każdą okazję, nie zawsze jest wygodną formą stylizacji. Podczas wykonywania obowiązków służbowych, sukienka może utrudniać poruszanie się, dlatego wiele kobiet stawia na równie reprezentatywną, elegancką, białą koszulę.

Jak dopasować bieliznę do białej koszuli?

Białe, eleganckie koszulę, najczęściej wykonane są z grubszego materiału, który nieprześwituje. Niektóre, mają również podszewkę, dzięki czemu bielizna z pewnością nie będzie widoczna. Można więc ubrać do niego biały stanik, a nawet jasne odcienie różu czy błękit. Choć jest to praktyczne rozwiązanie, w przypadku cieńszego materiału, taki stanik będzie widoczny. Jeśli zależy nam na dyskrecji, warto wybrać inny, mniej rzucający się w oczy kolor. Jaki stanik do białej koszuli będzie więc najbardziej odpowiedni?
Do białej koszuli najlepiej wybrać stanik w cielistym kolorze. Dlaczego? Dzięki delikatnym kolorom, które tworzą spójność, bielizna ubrana do białej koszuli nie wyróżnia się, zapewniając komfort kobiecie. Stanik pasować będzie zarówno do białej koszuli, jak i tych, które dodatkowo posiadają koronkę, która należy do materiałów prześwitujących. Można ubrać go również do sukienek, czy pod cienkie sweterki, dzięki czemu, z pewnością przyda się każdej kobiecie.
Aby poczuć się bardziej komfortowo, do białej koszuli najlepiej wybrać wzór klasyczny,czyli taki, który nie posiada ozdobnych haftów, cekinów, koronek czy koralików. Każdy, nawet najmniejszy element dekoracyjny, użyty podczas produkcji stanik, przy ubraniu białej koszuli, będzie bardzo widoczny, dlatego najlepiej postawić na klasyczny, delikatny i jednolity wzór, który nie będzie się wyróżniał.
Tylko takie postępowanie, pozwoli poczuć się komfortowo nawet wtedy, gdy zdecydujemy się na ubranie białej, eleganckiej koszuli, pasującej do każdej okazji.