Dziwne ciąże

Każda ciężarna kobieta wie, jakie objawy mogą wystąpić w czasie ciąży, jak kontaktować się z dzieckiem. Przyszła mama zazwyczaj jest zafascynowana faktem, że w jej brzuszku rośnie jej upragnione dziecko i chce wiedzieć o jego rozwoju jak najwięcej. Dlatego właśnie czytamy książki i artykuły poświęcone temu tematowi, a także oglądamy filmy o ciążach.

Ciekawe i nietypowe historie w filmach

Tego typu filmy są wzruszające, czasami zabawne a czasami przygnębiające. Jest też taka kategoria filmów o ciążach, która przedstawia wprost niewiarygodne historie, ale również często potrafią takie filmy skutecznie rozbawić odbiorcę. Jeśli szukasz filmów, które są po prostu dziwne i duża część historii opiera się właśnie na ciąży, zwróć uwagę na te tytuły:

  • „Junior” – kultowa komedia, która potrafi naprawdę rozbawić. Dziwnym faktem w tym filmie jest to, że mamy tutaj do czynienia z historią ciężarnego mężczyzny. Jest to rodzaj komedii rodzinnej, która rozbawi aż do bólu brzucha, a nawet łez.
  • „Dziecko Rosemary” – jest to bardzo dobry film z gatunku horroru. Co jest w nim nie tak? Tytułowa Rosemary jest w ciąży z szatanem, dziecko jest antychrystem. Chyba nic więcej nie trzeba tłumaczyć.
  • „Żona astronauty” – historia przedstawiona w tym filmie, jest nieźle „popaprana”. Kobieta zachodzi w ciąże, ale ojcem dziecka jest kosmita, co jest po prostu dziwne.

Zakończenie

Powyższe filmy opowiadają historię ciężarnych osób, jednak ostatnie dwie propozycje nie są polecane dla kobiet, które są w tym stanie. Ciąża to piękny czas i zazwyczaj filmy poruszające tę tematykę są pięknie i wzruszające. Są jednak też takie, które przedstawiają bardzo dziwne, często przerażające historie. Jeśli ktoś lubi tego typu rozrywkę, na pewno będzie zachwycony powyższymi tytułami. Jest to jednak propozycja dla osób, które posiadają naprawdę charakterystyczne upodobania filmowe. Warto poświęcić im chwilę, aby dowiedzieć się czegoś o mocnym kinie na własnej skórze.