Life & health coaching

Kiedy wiesz, że potrzebujesz coś w życiu zmienić i nie wiesz od czego zacząć.

Jeśli czujesz, że przyszedł czas, aby zobaczyć swoje trudności z innej perspektywy, że chcesz zwerbalizować swoje potrzeby i określić plan realizacji celów to LIFE COACHING jest właściwym narzędziem.Wszyscy dążymy do spełnionego i szczęśliwego życia w jak najlepszym zdrowiu. W tej kwestii nikt nie jest oryginalny. Jedyne, co może różnić nas między sobą to definicja szczęśliwego życia, czym ono dla nas jest, to określenie, co nas do niego przybliża oraz jak tego dokonać.

To, co zdecydujesz dzisiaj oraz działanie, jakie dziś podejmiesz, zmienią Twoje jutro. A jutro i tak nadejdzie, więc masz wybór jak będzie ono wyglądało, czy właśnie tak, jak tego pragniesz.

Coaching to nauka świadomego decydowania, to wzięcie odpowiedzialności za siebie, to poczucie sprawczości, ale i uwolnienie od tego, na co wpływu nie mamy. W przeciwieństwie do terapii nie analizuje przeszłości. Skupia się na tym, co jest dziś.

Life coaching jest coraz bardziej powszechną formą pracy rozwojowej. Szczególne korzyści odnoszą osoby, które już wiedzą, że ich dotychczasowe wzorce działania przestały być skuteczne, które chcą wyjść ze starych schematów. Decydując się na tę formę pomocy w trudnym momencie życiowym, szukają nowych rozwiązań (umiejętności), przez co przede wszystkim lepiej poznają siebie.

Tematyka podejmowana w trakcie spotkań, może dotyczyć zarówno spraw zawodowych, jak i rozmaitych trudności życiowych, w tym także zdrowia. Nie ma tu sztywnych podziałów, bo wszystko się ze sobą nierozerwalnie przenika i wzajemnie na siebie wpływa.

Jako coach towarzyszę moim klientom w emocjonującej podróży w głąb swoich możliwości, podróży pełnej niespodzianek i odkryć. Wspieram ich we wzmacnianiu siebie, wiedząc że każdy ma swoją indywidualną i niepowtarzalną drogę do sukcesu. Pomagam zobaczyć, że świat nie jest zero - jedynkowy i zawsze istnieje wiele innych możliwości.

Prowadząca

Magda Brejdygant - dyplomowany coach zdrowia, absolwentka Collegium Civitas, terapeutka dotyku kwantowego, pracy z ciałem metodą Dorna oraz Breussa, pracy z umysłem metodą Silvy.

Informacje dodatkowe

Indywidualne sesje Life & health coachingu

Czas trwania sesji: ok. 1 godziny

Koszt: 100 zł

Informacje i zapisy tel. 501 250 287