Joga w ciąży

Posted on Posted in ciało w formie

Joga_Warszwa_Pracownia_Jogi_224pxJeśli już złapałaś bakcyla jogi, nie musisz obawiać się, że na okres dziewięciu miesięcy będziesz musiała pożegnać się z praktyką. A jeśli jeszcze nie zaczęłaś, to może to jest właśnie ten moment i dobry powód, aby zadbać o siebie w dwójnasób. W pracowni jogi YOGAMUDRA, w klimatycznym miejscu przy ul. Śniadeckich 17 w Warszawie regularnie odbywają się specjalne zajęcia dla przyszłych mam.

Zajęcia prowadzi Ola Küstler, instruktorka szkoły rodzenia, doula, ekspertka współpracująca z Fundacją Rodzić Po Ludzku, a prywatnie podwójna mama.

Dlaczego warto rozpocząć praktykę w tym szczególnym okresie?
Bo ćwiczenia:

  • przygotowują do porodu,
  • uczą jak radzić sobie z typowymi dolegliwościami okresu ciąży,
  • łagodnie wzmacniają całe ciało,
  • lekko rozciągają,
  • głęboko relaksują i regenerują.

Asany są tak dobrane, by usuwały napięcie z nóg czy sztywność kolan. Zapobiegają również żylakom. Niektóre pozycje likwidują dodatkowo zmęczenie ramion, tonizując mięśnie obręczy barkowej, dzięki czemu otwiera się klatka piersiowa, poszerza oddech, zwiększając dotlenienie całego ciała – a to bardzo ważne dla Ciebie i Twojego dziecka. Odciążony zostaje też kręgosłup, co przynosi ulgę przy bólach krzyża, często pojawiających się podczas ciąży.

Przyjdź i spróbuj.

jaktraficYOGAMUDRA

ul. Śniadeckich 17
00-654 Warszawa

tel. kom.: 0665 206 560

www.yogamudra.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *