DOTYK KWANTOWY- technika terapeutyczna

Posted on Posted in zdrowie

Jest to system leczenia oparty na wywoływaniu rezonansu poprzez przepływ energii przez ciało osoby potrzebującej. Uzdrawianie następuje po dostarczeniu choremu niezbędnej na ten moment dawki skoncentrowanej energii.

Wbrew naszym standardowym przekonaniom, tej umiejętności może się nauczyć każdy. Jest to potężna technika leczenia dłońmi, która może być skutecznie stosowana przez laików i przez profesjonalistów. Niektóre efekty są prawie natychmiastowe. Można zobaczyć, jak z pomocą lekkiego dotyku przemieszczają się kości, jak przyśpiesza się proces leczenia.

Energia podąża za naszą uwagą, za naszymi postanowieniami. Z pomocą intencji i medytacji stwarza się większe możliwości przekazywania energii poprzez swoje ciało.

Wibracja leczonej części dostosowuje się do wysokości wibracji uzdrawiającego, który w tym celu powinien podnieść poziom swoich wibracji możliwie wysoko. W tej technice ciało leczy się samo – używany termin „uzdrawiający” ma na celu jedynie rozróżnienie w opisie osoby chorej od wspomagającej jej zdolność do samoleczenia. Ciało osoby uzdrawianej dostosowuje się do wibracji uzdrawiającego. W trakcie zabiegu trzeba zaufać procesowi i pozostać otwartym na niespodziewane efekty – osoba poddana zabiegowi może doświadczyć bólu, złego samopoczucia, zmiany temperatury ciała i wielu innych odczuć. Jeśli pojawi się ból, należy za nim podążyć. Podobnie za innymi odczuciami. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że główna dolegliwość jest zasłonięta przez inne objawy.

Czas uzdrawiania zależy jedynie od gotowości chorego do pozbycia się dolegliwości. Ale równie ważne jest przygotowanie ciała do procesu leczenia. Bo czym jest choroba? Jest znakiem skrajnego zaniedbania, zarówno fizycznego jak i psychicznego. Nie mamy natychmiastowego wpływu na nasze ciało, ale możemy je wspierać w samoleczeniu poprzez oczyszczanie, właściwą dietę oraz dotarcie do podświadomości.

Tekst: mgr inż. Mirosław Frydrych – certyfikowany bioenergoterapeuta, pedagog. Prowadzi kursy m. inn. z techniki Dotyku Kwantowego.

Najbliższy kurs już w styczniu

PADMA Studio, ul. Wilcza 32 lokal 100, Warszawa,
tel 502 690 599, padma@padmastudio.pl

Ważne: Metoda Dotyku Kwantowego nie jest związana z jakąkolwiek religią, ruchem filozoficznym czy organizacją wyznaniową. Nie wymaga żadnej inicjacji ani inauguracji.

 

3 thoughts on “DOTYK KWANTOWY- technika terapeutyczna

  1. Pyszne życie powoli poprawia nam jakość życia poprzez publikowane ciekawe artykuły. Chwała Wam za to!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *